Ramiz Dauti: “A e dini sa keq është 13 vjet mos me t’a shtru shtratin askush, bukën mos me t’a bo”

Ramiz Dauti:

Baby Boo

Rasti “ALFA”

O gjykates o Politikan o perfaqesues ton:

A e dini sa keq eshte 13 vjet nana Agimit sja ka shtru shtratin,sja ka la teshat as
Mengjesin nuk e kan hanger bashk me Agim-in!A e dini pse? Per shkak tuajin qe ne gjykate jeni Pasuru e nuk keni punu per ate qe jeni betu!O gjykates A e dini bre qe gjat ksaj periudhe 13-vjecare i ka ndru jet Baba Agimit mkan ndru jet mu Baba dhe Nana,edhe dhimbjen skemi pas mundesi tja lehtesojme Agimit,O gjykates e Politikan perfaqesues!
Une tash jam i martum edhe i kam 3 femij🥲Agimi 5 vite duke qen ne burg me deshiren tuaj ishte ne Pritje per martese edhe kjo i deshtoj ju keni be shkelje ligjore njerëzore fetare dhe kombetare.

As Kisha e as xhamija juve smundet te ju gjykoje as Prifti e as hoxha.

Marko Zvrlevski vdiq pa u denu e gjyku ndonjehere,tash ju po e boni punen e njejt te tij cccc Zoti ka me ju denu.

Kur tju behen femijte me nga 13-14 vjet do te turperohen nga puna e juaaj qe e keni be!

Tradhetar te Shtetit e pastaj edhe te Kombit.