Publikohet raporti ditor i MSH për shifrat kovid në RMV

MSH informon se për 24 orët e fundit janë testuar 3146 mostram ndërsa vetëm 473 persona kanë rezultuar pozitiv me kovid 19. 74 prej rasteve të reja janë riinfektime.
Janë regjistruar vetëm 6 raste humbje jete dhe 775 të shëruar. Numri i rasteve aktive 4298.

Baby Boo