Publikohet një foto e Hysenit dhe Alvisës si çift

Alvisa dhe Hyseni kanë qenë për një të gjatë kryefjala e medieve rozë.

Baby Boo

Ata ishin në lidhje dashurie për tri vite radhazi dhe më vonë të dy u bënë pjesë e “Për’puthen 3”.

Edhe pse dyshja u shprehen se kjo ndodhi spontanisht, në rrjet është aluduar se kjo ngjarje e tyre ishte menduar mirë e mirë.

Krahas kësaj, një foto e publikuar nga “Vipat e Bllokut” është bërë virale në rrjet.

Aty shihen Hyseni dhe Alvisa pranë njëri-tjetrit, por nuk dihet saktësisht se kur është shkrepur kjo fotografi.