Pritje të gjata për hyrje-dalje në Tabanoc (FOTO)


Pasditen e sotme qytetarët në media janë ankuar për radhë të gjata në vendkalimin kufitar mes Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë, gjegjësisht për vendkalimin kufitar “Tabanoc”. Nga kamerat e sigurisë shihet se ka numër të madh të automjeteve, posaçërisht të autobusëve./TV21/

Baby Boo