Prishja e fejesës shkak i plagosjes së një 31 vjeçari në Haraçinë


Policia njofton se personi I.V nga Haraçina ka gjuajtur me armë dhe kështu si pasojë e ka plagosur personin A.S (31), i cili më pas shkaku i plagëve të marra në bark është dërguar në spitalin klinik të Shkupit.

Sektori për Punë të Brendshme (SPB) në Shkup njofton se shkaku i këtij incidenti ka qenë se A.S e ka prishur fejesën me vajzën e personit I.V dhe ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 16.00 .

Policia thotë se po punon për zbardhjen e rastit.

Baby Boo