Prej dy ditësh nuk i përgjigjej telefonatave të djalit, gjendet e vdekur nga zjarrfikëset e moshuara

Një lajm i hidhur na vjen nga Elbasani ku një e moshuar është gjetur e vdekur në banesën e saj. Ajo kishte dy ditë që nuk i përgjigjej telefonatave të të birit.

Baby Boo

Pasi zjarrfikëset kanë shkuar në banesë janë futur nga dritarja dhe kanë venë re se e moshuar kishte ndërruar jetë.

Nuk dihet nëse djali i saj jetonte në Shqipëri apo jashtë vendit, por bëhet me dije se ai ka qenë personi që ka sinjalizuar instancat.

Sa i përket shkaqeve të vdekjes mendohet se janë ato natyrale, bëjnë me dije burime për Top Channel.