Policia del me njoftim zyrtar për rastin tragjik në Gajre! (VIDEO)

Sot (31 dhjetor) në orën 10:20, në SPB Tetovë, është raportua se në fshatin Gajre të Tetovës, derisa kryente punime ndërtimore, është shembur një mur mbajtës dhe ka rënë mbi personin G.I. (64) nga ky fshat dhe i ka shkaktua lëndime fatale nga të cilat ka vde*kur në vend.

Baby Boo

Mjekët nga Ambulanca e Tetovës, kanë konfirmuar vde*kjen e tij.

Prokurori Publik dhe Ekipi nga SPB Tetovë kanë kryer inspektimin kurse me urdhër të Prokurorit trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes.

https://www.facebook.com/LiridonaVejseli/posts/1930747347078149