Plaku 77 vjeçar gjendet i varur në shtëpinë e tij në Prilep

Në fshatin Mramoran i Vogël të Prilepit një 77 vjeçar mëngjesin e sotshëm është gjendur i varur në shtëpinë e tij dhe pa shenja jete.

Baby Boo

Policia ka shkuar në vendgjarje dhe po kryhet eksperiza.


Restorant Lumare