Për herë të parë në një tryezë

Kryeministrja britanike, Teresa Mej ka arritur që të bëj bashkë liderët e partive shqiptare sonte në Shkup.

Baby Shop Charli

Ajo ka përshëndetur ata dhe ka ndarë disa porosi në një tryezë ku kanë qëndruar bashkë Ali Ahmeti, Menduh Thaçi, Bilall Kasami dhe Ziadin Sela, informon INA.

Kryeministrja britanike ka qenë e shoqëruar dhe nën përkujdesjen e kryeparlamentarit Talat Xhaferi.Por në shoqërinë e liderëve të partive shqiptare ka qenë edhe lideri i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski. (INA)

Restorant Burimi  3- Vertok
Sigma Doors