Pas tërmetit, rrugët e Tiranës mbushën me njerëz


Grupe njerëzish lanë në panik ndërtesat ku po punonin në qendër të Tiranës pas tërmetit me magnitudë 5.1 ballë që e pati qendrën në Gjirin e Lalzit.

Të tmerruar qindra vetë kanë lënë shtëpitë, zyrat dhe kanë dalë nga ndërtesat ku po qëndronin.

Pamjet më poshtë janë bërë tek dy kullat në Bulevardin Dëshmorët e Kombit në Tiranë.

Baby Boo