Para disa muajsh ishte bërë nënë, ndërron jetë 25 vjeçarja


Një modele e njohur ka humbur jetën në moshën 25-vjeçare. Ajo ishte nje nga talentet e Newcastle dhe shume e famshme ne rrjetet sociale. Shkaku i v.de.kjes së saj është i pakonfirmuar, por dhoqa e saj shtoi: “Rachel fatkeqësisht humbi betejën e saj me problemet e medha.

“Ne jemi të gjithë të pikëlluar me këtë lajm. Ajo la pas D djalin e saj të vogël të bukur, të cilin e donte shume me gjithë zemër. Në fillim të këtij muaji, Rachel e përshkroi vitin 2022 si “vitin më të vështirë të mundshëm” dhe tha se ajo “u përball me një trishtim te madh”. Ajo shkroi: Viti 2022 ishte nje vit shume i veshtire per mua dhe plot ngjarje qe nuki kisha menduar me pare.

Baby Boo