Pacolli dhuron një shumë të madhe parash për Aurorën e sëmurë

Labinot Krasniqi:

Aurora Krasniqi!

Jam shumë krenarë me popullin tonë.

I jam shumë mirnjohës Z. President Behgjet Pacollit, dhe të gjithëve për ndihmën dhuruar Aurora Krasniqit.
Sonte, Z. Behgjet Pacolli, i’u bashkangjit aksionit për rastin e Aurora Krasniqit✊?

Sonte, Z . Pacolli, për atë vajzë, i dhuroi; shumën 20.000 EURO.

Tani janë të grbulluara 100.000 euro! Edhe 50.000 te tjera uroj qe gjate javes do ti tubojmë, edhe pse e kemi parasyshe se jeni nëpër pushime.

Respekt për ju, nga ana e të gjithë qytetarëve.

Labi✊???

Baby Boo