Ola e Për’puthen pozon mbi gomar

Ola, komentohet shpesh në mediat rozë.Ajo është njëra nder konkurrentet e Përputhën, që mori zemrat e fansave me mençurinë dhe personalitetin e saj.

Baby Boo Tinex

Në llogarinë e saj instagram, Ola publikon fotografi dhe video të ndryshme.Ajo rrallë herë fokuson format e saj të bujshme pasi fotografitë e saj janë më ndryshe.Por këtë herë ka lënë të gjithë gojëhapur, ku shihet mbi gomar duke ekspozuar gjoksin.

Restorant Lumare