fbpx

Nuk mbahet mësim në Gjimnazin e Gostivarit, nxënësit shkuan në varrimin e shoqes së tyre

Incidenti imbrëmshëm ku ndërroi jetë një vajzë e re nga Gostivari, si pasojë rrëshqitjes në lumin Vardar, e ndjekur nga qentë endacak, ka prekur të gjithë, sidomos shokët dhe shoqet e saj të Gjimnazit, shkuan Pacensure.

Sot, në ditën kur duhej të mbahej mësim, nxënësit të gjithë u larguan nga shkolla për të marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të të ndjerës./Pacensure

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.