Elita me dedikim të veçantë për Gjikon në 3-vjetorin e martesës


Çifti i njohur i estradës, Gjiko dhe Elita Rudi, sot (e martë) festojnë përvjetorin e tyre të martesës.
Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë rreth tri vjet më parë në një dasmë gjigante me shumë të ftuar VIP, të mbajtur në Prishtinë.

Sot pas dy vitesh martesë, Elita u kujdes ta përkujtonte datën e veçantë të çiftit përmes një postimi special në rrjetin social Instagram.
Ajo ndau me ndjekësit dy fotografi, një aktuale dhe një të realizuar nga dasma e tri viteve më parë, ku në mbishkrimin e tyre nuk munguan fjalët e ëmbla për përvjetorin e tyre të tretë.

https://www.instagram.com/p/CUF6DmqD64l/?utm_source=ig_embed&ig_rid=048cc6ca-0b61-4915-a9d7-976d15524196