Nëna e aktorit tetovar ndërroi jetë nga koronavirusi (FOTO)

Aktori i njohur Luan Bexheti nga Tetova, sot përmes një postimi në profilin e tij në facebook ka njoftuar se ka ndruar jetë nëna e tij e cila ka jetuar në Norvegji.

Baby Boo

Sipas Bexhetit ajo ka vuajtur nga Alzhaimeri dhe së fundmi ishte prekur nga virusi Korona. Aktori Bexheti jeton dhe vepron në Nju Jork të SHBA-ve.