Në stadium mbërrinë trofeu i lavdishëm i Kupës së Botës

Në stadiumin “Luzhniki” në Moskë ka mbërritur tani edhe trofeu.
Sot e gjithë bota i ka sytë nga Rusia, ku luhet finalja e Kupës së Botës.Franca dhe Kroacia ballafaqohen në luftën për të fituar trofeun e lavdishëm të Kupës së Botës, përcjellë “Lajmi.net”.

Në stadiumin “Luzhniki” në Moskë ka mbërritur tani edhe trofeu.Imazhet vijnë nga faqja zyrtare e FIFA-s.

Baby Boo