Ndryshimi shokues i Ana Kaurit pas ndërhyrjeve.. dëshpëron me pamjen!

Ana Kauri që kur hyri në programin e “Për’puthen” ka bërë ndryshime drastike në pamje.

Baby Boo

Përmes një instastory ajo publikoi disa pamje duke thënë: “Hey miq, përshëndetje! Ju prezantoj me ndërhyrjen time të radhës, janë pikërisht këto buzë të reja dhe këto mollëza të ngritura. Nuk e di por mua më pëlqejnë shumë”, shprehet ajo.Ana duket se ka përdorur një filter në Instagram për t’u shfaqur e tillë, por ka dhe nga ata ndjekës që kanë besuar se ajo ka bërë operacione.

Restorant Lumare