Ndryshime dhe për Ardit Gjebrean: Po fillon një studio e re të ndërtohet

Ardit Gjebrea po përgatitet për sezonin e ardhëm të emisionit ‘E Diela Shqiptare’ që transmetohet në Tv Klan. Moderatori i njohur ka bërë të ditur se ky emision do të ketë një studio të re në sezonin që fillon në muajn shtator.

“Po fillon një studio e re të ndërtohet. E diela shqiptare në sezonin e ardhshëm, me shtëpi të re”, shkruan Gjebrea.

Prej vitesh ky emision është një nga më të ndjekurit në televizionet shqiptare dhe program kryesor për Tv Klan.

Baby Boo