Ndodhë çudia në Istog, një person e gjuan me ka*llash baxhanakun e tij!

Një fjalë e urtë popullore thotë se baxhanaku duhet sikur vëllau, por, kjo teori ka rënë poshtë në Istog.
Bëhet e ditur se dje në fshatin Stupe ka patur tentim vr*asje.
Një person ka gju*ajtur me ka*llashnikov në drejtim të një personi tjetër. Bëhet e ditur se sulmuesi ka shkrepur plumba në drejtim të baxhanakut të tij.

Për fat të mirë, asnjë nga plumbat nuk ka qëlluar cakun.
Sipas policisë, i dyshuari është arre*stuar dhe në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një gë*zhojë dhe a*rma AK-47 me pesëmbëdhjetë fishekë. I dy*shuari është dërguar në mbajtje./

Baby Boo