Musa Xhaferi nuk është i njoftuar për vendimin e Gjykatës së Apelit


Lajme

Kosovë

Sport

Futboll

Magazina

Cult

Ekonomi

Femra

Stili

Shëndetësi

Kuzhina

Auto

Teknologji

Fun

Kërko Punë

Arkiva

Marketing

LAJME / GJYQËSI
Musa Xhaferi nuk është i njoftuar për vendimin e Gjykatës së Apelit

AJ Amir Jakupi
14 minuta më parë 0 Shkepje
Musa Xhaferi nuk është i njoftuar për vendimin e Gjykatës së Apelit
Funksionari i BDI-së, Musa Xhaferi për portalin “Plus Info” deklaroi se nuk ka informacione për shfuqizimin e vendimit nga Gjykata Penale, pas ngritjes së padisë për shpifje dhe prishje të imazhit kundër ish-agjentit Sllobodan Bogoevski, e ngritur nga ai dhe lideri i BDI-së, Ali Ahemti, përcjell Telegrafi Maqedoni.

“Nuk jam në Maqedoni, nuk jam i njoftuar me vendimin e gjykatës dhe nuk mund të them asgjë. Do të komentoj kur të kthehem, deklaroi Xhaferi.

Dje agjencia e lajmeve “Makfax” informoi se është shfuqizuar vendimi pas ankesës së Ali Ahemtit dhe Musa Xhaferit për shpifje dhe prishjet të imazhit kundër ish-agjentit Sllobodan Bogoevski. /Telegrafi

Baby Boo