MPB – Arrestohet njè i arratisur nga burgu

Ditèn e djeshme nè ora 16:50, nè rrugèn “Vlladimir Polezhanovski” nè Shkup, nèpunès policorè nga Njèsia pèr çèshtje kriminale Qendèr dhe Bit Pazar nè kuadèr tè SPB Shkup, e kanè privuar nga liria personin M.D.(38) nga Shkupi.

Baby Boo

Ai kèrkohej me fletarrest qendror nga Institucioni ndèshkues-korrektues Burgu Shkup, pèr arratisje nga burgu.
Personi èshtè dorèzuar nè institucionit ndèshkues-korrektues pèr tè vuajtur pjesèn e mbetur tè dènimit me burg.