Moti sot me vranësira të ndryshueshme


Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli. Pasdite, do të ketë reshje të përkohshme shiu.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 7 deri 15 gradë ndërsa ajo e ditës prej 18 seri 26 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë prej 11 deri 25 gradë Celsius.

Baby Boo