Moti sot i ndryshueshëm

Pas disa ditësh të nxehta moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe jostabil me reshje të shiut dhe bubullima.Do të fryjë erë e fortë veriperëndimore, ndërsa do të ulen temperaturat.

Baby Boo

Temperaturat ditore pritet të lëvizin prej 28 deri 35 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti pritet të jetë jostabil, me reshje të shiut dhe erëra të forta.

Restorant Lumare