Moti për sot në Maqedoni


Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare juglindore.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 19 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, ndërsa prej të dielën parashihet që të ketë rënie të temperaturave.

Baby Boo