Momenti kur moderatorja e njohur shqiptare rrëzohet live në emision (VIDEO)

Adelina Hasani është nga prezantueset më të njohura të programeve argëtuese në Kosovë.
E angazhuar së fundmi në ATV në programin e saj të pasdites ajo u përball me një situatë aspak të këndshme.

Gjersa në transmetim live po qeraste orkestrën me bakllava u rrëzua keq dhe ra përtokë.
Duke qenë se ishte live dhe duhej të bënte prezantimin e të ftuarve asaj iu desh ta merrte me sportivitet dhe vazhdoi bisedën.

Baby Boo

Ky moment për Adelinën, siç e tha ajo vet është më i sikletshmi në karrierën e saj.