fbpx

Merr flakë aeroplani i linjës Stuttgart-Prishtinë, lëndohet piloti

Areoplani i linjes Shtuttgard-Prishtinë që kishte brenda plot shqiptarë nga Kosova ka marrë flakë gjatë fluturimit.

Më pas është ndaluar në Slloveni. Merret vesh se lëndime ka marrë vetëm piloti.

Nuk dihet në kanë pësuar lëndime udhëtarët që kanë qenë pjesë e këtij fluturimi.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.