Martohet djali i Gilit, publikohen foto nga dasma në Maldives


Data e sotme (22.02.2022), ka qenë një datë e rëndësishme për Gilin dhe familjen e saj. Me këtë datë të veçantë, djali i saj, Robert Berani, i ka dhënë fund beqarisë. Gili publikoi një foto të çiftit në Instagram, duke i uruar martesën.
“Urime martesa @robertberani dhe @herolinaa. U trashëgofshi, 22 02 2022”, shkroi ajo krahas imazhit, duke bërë me dije qe dyshja gjidnen në Maldives.

Baby Boo