Lorik Cana emocionon me postimin prekës pas vdekjes së Ismet Pejës


Sot ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur kosovar, Ismet Peja.

Ismet Peja ka ndërruar jetë në moshën 83-vjeçare. E ky lajm pikëlloi famijen, kolegët dhe të gjithë ata që e njohën.

Një prej tyre është edhe futbollisti Lorik Cana mërzinë e tij e ka shprehur përmes një postimi në Instastory.