Lajmi më i mirë nga kryebashkiaku i Tiranës!


Në fakt kreu i bashkisë së Tiranës prej kohësh është pyetur nga shumëkush se kur do të bëhet baba, por ja që Erion Veliaj e ka ruajtur surprizën pikërisht për festën e fëmijëve, transmeton tch.

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, ku është bashkë me Ajolën, urimi i Lali Erit i habiti të gjithë: Gezuar 1 Qershorin dhe nga ne te tre! Ju duam shume te gjitheve!

Baby Boo