LAJMI I FUNDIT/ Shkup- Plaçkitet barnatorja, pronari pëson su*lm në zemër!


Në rrugën “Qemal Ataturku” në Shkup vjedhësit hynë të plaçkitin barnatoren, nga paniku në vend ngjarje ndërron jetë pronari i barnatores shkruan Pa Censurë!

40 vjeçari pronar i barnatores e cila ka qenë cak i graditësve sonte, ka shërbyer klientët të cilët kanë qenë brenda në barnatoren e tij por kur e vëren se dy nga personat janë vjedhës, sipas informatave anonime pëson su*lm në zemër dhe humb jetën në vend ngjarje!

Policia dhe ambulanta kanë mbërritur menjëherë në vend ngjarje!

Për detajet ju mbajmë të informuar!