Ky është vëllau i Arbenita Ismajlit që po lë vajzat gojëhapur

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të kërkuara e më të komentuara nga mediet rozë.Bukuroshja është mjaftë aktivë në rrjete sociale qe ndan imazhe të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Baby Boo

Ajo gëzon një bukuri natyrale për të cilën arrin të komplimentohet gjithmonë nga kolegët e fansat e saj që janë të shumtë.Këtë bukuri duket se e ka trashëguar edhe vëllau i saj.

Restorant Lumare