Ky është emri që Andrra dhe Sinani ia vendosën djalit të dytë


Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë bërë prindër për herë të dytë.
Dyshja vendosën që ta pagëzojnë me emrin Ayan, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur bashkëshortja e Sinanit me anë të një imazhi në Instagramin e djalit, Ansit.
Duke pozuar Ansi bashkë me vëllain e vogël, shkroi: “Mirëserdhe në këtë botë vëllai im i vogël Ayan”, duke zbuluar emrin e djalit të dytë.