KUNATI SULMON KUNATËN POLICIA E LË TË LIRË

Një person i dyshuar ka kanosur kunatën e tij, gruan e vëllait, së bashku me djalin e saj të moshës së mitur.

Rasti ka ndodhur më nëntë shtator, në fshatin Lup i Poshtëm, të Komunës së Podujevës, ndërsa si rasti është raportuar gjatë ditës së djeshme.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, i dyshuar pas intervistimit nga prokurori është liruar.

“Fshati Lupq i Poshtëm, Podujevë 09.09.2018-18:00. I dyshuari mashkull K/Shqiptar ka kanosur kunatën e tij viktimën femër K/Shqiptare dhe djalin e tij moshë e mitur mashkull K/Shqiptar. I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit lirohet”, thuhet në raportin e polciisë. /Insajderi.com

Baby Boo