Kumanovari gjendet i vra,rë në Radushë

Një person pa shenja jete, me pla.gë nga ar.ma e zj.arrit është gjetur dje në orët e para të mëngjesit në automjetin e tipit “Renault Megan” me targa prove në udhëkryqin ndërmjet fshatrave Radushë dhe Svilare të Shkupit.

Baby Boo

Siç njoftoi MPB-ja, personi është gjetur nga efektivë policorë të pol.icisë së Sarajit.

Pas marrjes së masave është konstatuar se bëhet fjalë për një 39 vjeçar nga fshati Nikushtak, komuna e Likovës me inicialet A.A.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i paj.etë është dorëzuar për obd.uksion”, bën të ditur MPB, duke shtuar se po merren masa për zbardhjen e rastit.