Krema me vaj kanabisi bën mrekullinë në fytyrën tuaj!

Nëse ende nuk e keni dëgjuar, kan*abisi është mrekullia për lëkurën tuaj.

Baby Boo
Pekon Bakery

Kanabidoil është një përbërës i gjendur në gjethet e ha*shashit që ka efekt qetësues mbi lëkurën dhe ka element që ndihmojnë në trajtimin e sëmundjeve të lëkurës si ekzema apo psoriaza. Ai është gjithashtu shumë i mirë në lu*ftimin e akneve.

Produktet në shitje janë kremëra, produkte për pastrimin e makeup-it bashkë me shamponin balsamin dhe hidratantët!

Firma Drasanvi nga Spanja e cila gjendet në dyqanin Baby Boo në Tetovë i ka të gjitha llojet e kremave! Ju mund ta vizitoni ose t’i porosisni online këtu!

Restorant Lumare