Kosovari bën gjestin e mrekullueshëm, merr viçin brenda në shtëpi: “Duhet me mbajt brenda këtë javë se ftohtë”

Jemi mësuar që brenda në shtëpi të mbahen kafshët si maca dhe qeni.

Por, një kosovar në shtëpi e ka futur një viç.

Në një postimin që e ka bërë në grupin “Maniak të Kafshëve”, ai ka thënë se këtë javë do ta mbaj brenda në shtëpi të voglin e lopës pasi është ftohët.

“Ton kit jav duhet me majt mrena se gjynah ftoft”, ka shkruar ai në postimin e tij.

Gjesti i tij është lavdëruar në komente./Indeksonline/

Baby Boo