Konfirmohet arrestimi i “axhës Shneq”


Konfirmohet arrestimi i “axhës Shneq”
Policia e Kosovës ka konfirmuar arrestimin e aktorit Mensur Safqiut, i njohur për publikun me shumë role te “Stupcat”.

Zëdhënësja e Policisë, e kontaktuar nga Telegrafi, Flora Ahmeti ka konfirmuar arrestimin e aktorit.

Megjithatë Ahmeti nuk ka dhënë shumë detaje rreth rastit pasi që “axha Shneq” është duke u intervistuar.

“Është arrestuar një person dhe policia është duke e intervistuar. Nuk e di nëse do të hapet ndonjë rast për të”, tha ajo.

Në fotografitë e siguruara nga KosovaPress shihet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Naim Frashëri”, ku policia kishte bllokuar rrugën për ta kontrolluar veturën e aktorit.