Komandant Baruti: Kush thotë se ka bashkëjetesë me maqedonët, familjen ***


Pas aksionit të fundit policor në Tetovë, në të cilin ngeli i vrarë Jeton Rexhepi 38 vjeç, ka reaguar komandant Baruti, Xhem Llamallari nga Shkupi, shkruan Fakte. Ai nuk ka kursyer fjalët më ofenduese për ata që thonë se mund të bashkjetojnë shqiptarët me maqedonasit. Ky është statusi i Barutit:

“...Ky është Jeton Rexhepi, 38 vjeç, nga Llërca, luftëtari i UÇK’së, i cili u vra sot në mëngjes nga policia e okupatore sllavo’çergare!

…Familijen ja Fuc*sha kush thotë që ka bashkëjetesë mes Shqiptarëve dhe Sllavëve! A e di, at mat mirën e shpijës ja fak**dofsha!“- ka shkruajtur Xhem Llamallari./FAKTE.Net

Baby Boo