Koha kur Bora Zemani prezantonte motin në Shqipëri

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara në ekranin shqiptar. Aktualisht, ajo moderon emisionin e dashurisë “Për’puthen”. Por, më herët Zemani ka qenë edhe prezantuese e motit. Në një video të publikuar në median online, Zemani mezi njihet. Aty shihet me flokë të bardha dhe ka qenë para 10 vitesh.

Bora Zemani ka filluar që të jetë aktive në rrjetet sociale. Moderatorja e Përputhen, e cila ka qenë në qendër të vëmendjes këtë javë, ka zbuluar se ku është Semi, e cila mungoi të premten në spektaklin e Big Brother Albania VIP. Arbana tha se Semi ishte sëmurë, por edhe një natë para saj, Semi u largua në mes të emisonit pasi dëgjoi deklaratën e dashurisë së Donaldit për Beatrix.

Baby Boo