Klodiana Lala zbulon dy pistat në të cilat po hetohet për 5 miliardë lekët e sekuestruara


Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, është e ftuar në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu në TV Klan, ku po diskutohet rreth temës, “Misteri i Toyota-s me miliona euro!”.

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, është e ftuar në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu në TV Klan, ku po diskutohet rreth temës, “Misteri i Toyota-s me miliona euro!”.

Lala tha se, po hetohet nëse këto para vijnë nga trafiku i drogës, si dhe rreth mundësisë se shuma e sekuestruar vjen nga kompanitë e basteve që janë hapur kohët e fundit.

Baby Boo