Kështu vishet Dua Lipa kur del për drekë me vjehrrën e saj


Që nga vera e vitit 2019, Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë qenë të pandashëm.
Ata tashmë janë familjarizuar edhe me familjet e njëri tjetrit, dhe së fundmi ajo dhe vjehrra e saj, Yolanda Hadid, u shfaqen në New York. Ato të dyja të shoqëruara nga Anwar kishin dalë për drekë.

Pas drekës, ata dhe qeni i çiftit, Dexter dolën për një shëtitje në rrugët e qytetit të madh.
Dua Lipa kishte veshur në pallto të gjatë ngjyrë kafe, kombinuar me një mini-fund dhe çizme të gjata me take.