Këngëtari i njohur flet për pasojat e pandemisë: Kam shpenzuar të gjitha lekët që kisha mbledhur

Industria e muzikës dhe artistët kanë më shumë se një vit që nuk punojnë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Anulimi i koncerteve dhe i dasmave, ka bërë që burimi kryesor i të ardhurave të tyre të ndërpritet.
Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha, ka pranuar së fundmi se situata sa vjen e po përkeqësohet. Ai ka treguar se i ka shpenzuar paratë që kishte mbledhur gjatë gjithë këtyre viteve.

Baby Boo

Sinani ka ripostuar në “Instastory” një deklaratë të tij të dhënë gjatë një interviste, krahas së cilës shkroi: “Fiks
Kujtojmë se këngëtari dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani, u bënë prindër për herë të dytë para pak kohësh. Ansi, djali i parë i çiftit, u bë me një vëlla, i cili quhet Ayan.