Kasami nga sheshi Iliria: Nuk ka kthim prapa, të shtunën festojmë

Lëvizja BESA sonte ka mbajtur tubimin përmbyllës në sheshin Iliria në Tetovë. Kreu i kësaj partie, Bilall Kasami tha se me 20 gusht do të fitojë lista e Lëvizjes BESA me në krye Besar Durmishin.

Baby Boo

”Tetova do t’i thotë po, ndershmërise, zhvillimit dhe ardhmërise se ndritur. Tetova do ti thote Po,listës energjike shumicë per Tetovën, qe ka vete përkushtimin për ta bërë Tetovën qytet modern me te gjitha standartet e nevojshme. Shpresa dhe besimi jane kthyer dhe me 20 . Duke votuar numrin 8 Ju votoni per ndryshimin dhe per epoken e re shqiptare.” – deklaroi Kasami.