Karrigia bosh, detaji i trishtë në dasmën e Princit Harry


Princi Harry dhe Meghan Markle ishin kujdesur që në dasmën e tyre të mos mungonin detajet e shumta në nder të Priceshës Diana.

Që nga lulet e preferuara që përbënin buqetën që mbante nusja, e deri tek muzika e saj e preferuar që përloti të pranishmit.

Por ajo që ra më shumë në sy dhe që zuri vend gjerësisht në rrjetet sociale ishte një karrige bosh krah Princit William, që besohet se ishte një mënyrë për të respektuar nënën e tyre, e cila vdiq kur Princi Harry ishte vetëm 12
vjeç.

 

WINDSOR, UNITED KINGDOM – MAY 19: Meghan Markle in St George’s Chapel, Windsor Castle for her wedding to Prince Harry watched by (middle row from left) Queen Elizabeth II, Duke of Edinburgh, Earl of Wessex, Viscount Severn, Countess of Wessex, Lady Louise Mountbatten-Windsor, Princess Royal, Sir Tim Laurence, (front row from left) Duke of Cambridge, Prince of Wales, Duchess of Cornwall Duchess of Cambridge, Duke of York during her wedding in St George’s Chapel at Windsor Castle on May 19, 2018 in Windsor, England. (Photo by Jonathan Brady – WPA Pool/Getty Images