Kapet me pluhur të bardhë, arrestohet një person nga Gostivari


Më datë 15.04.2024 në orën 21.25 në Gostivar, efektivët e policisë nga SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshëm Gostivar kanë privuar nga liria personin I.B.(32) nga Gostivari. Gjatë kontrollit të kryer ndaj ti dhe në veturën e tij të cilën ai e drejtonte, është gjet dhe konfiskuar lëndë e pluhurit të bardhë. Pas dokumentimit të çështjes, kundër tij do të përgaditet parashtresë përkatëse.

Baby Boo