Ja në sa ora fillon sonte meçi Tyson Fury- Sefer Seferi


Tyson Fury rikthehet në ring pas një pauze afro trevjeçare, ndërsa kundërshtari i tij i parë do të jetë boksieri shqiptar Sefer Seferi.

Meçi mes Tyson Furyt dhe Sefer Seferit do të zhvillohet në Mançester Arena.

Por në ora sa fillon meçi?

Meçi i shumëpritur mes Furyt dhe Seferit pritet të fillojë rreth orës 23:30.