I riu nga Gostivari sulmon fizikisht prindërit e tij


Një i ri i moshës 30-vjeçare nga Gostivari pas një zënke verbale me babanë e tij sulmoi fizikisht dy prindërit e tij, duke i goditur me grushta në kokë dhe në trup.

Babai J.M (61jeqar) paraqitit rasti për dhunën në familje, pas së cilës policia e arrestoi atë dhe ka qëndruar ne stacionin policor Gostivar
Nga MBP theskojnë se po punojnë deri ne zbardhje të ketij rasti.

Baby Boo