I riu i vë zja*rrin shtëpisë, përfshihet nga flakët edhe banesa e fqinjit!

Një sh*err në familje për pak sa nuk përfundoi në tra*gjedi këtë mërkurë në Elbasan.

Baby Boo
Pekon Bakery

Një 25-vjeçar hodhi benzinë në banesën e tij dhe i vuri flakën pas një sherri që pati me familjarët e tij. Zja*rri nuk përfshiu vetëm shtëpinë e tij por edhe atë të fqinjit.
Gazetari i Tv Klan në qytetin e Elbasanit, Fatos Salliu thotë se si pasojë e fla*këve u asfiksuan disa persona.

Motivet e ngjarjes së rëndë nuk dihen ende, ndërsa policia mësohet se ka arre*stohen 25-vjeçarin. Dyshimet janë se i riu vuan nga probleme të shëndetit mendor

Restorant Lumare