HIMARË, MJETI PËRFUNDON NË KANAL, SHOFERI NDODHET BRENDA

Një aksident sapo ka ndodhur në aksin rrugor Himarë-Qeparo.

Mësohet se automjeti ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, sakaq shoferi ndodhet ende brenda mjetit, pa ndjenja.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, priten informacione të tjera.

Baby Boo